Vyhledat v katalogu

Česky English Deutsch Français Russian Polski Español

Laboratorní přístroje pro sladovny

Kategorie:   Laboratorní přístroje  > Laboratorní přístroje pro sladovny
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis
01147acz

Rmutovací přístroj je určen pro laboratoře pivovarů a sladoven ke stanovení extraktu sladu metodami KONGRES, HARTONG 20, HARTONG 45, HARTONG 65, HARTONG 80, a ASBC. Eventuelně lze nastavit specielní průběh zkoušky ...
Rmutovací přístroj (Mash bath)
0153acz

Vitascop Easi-Twin je přístroj pro stanovení klíčivosti zrna vybarvovací metodou (Tetrazolium test).

Technická data:
- Dvě nezávisle programovatelné komory pro umístění kyvet
- Pro každou komoru lze nezávisle ...
Vitascop Easi-Twin
0154acz

Řezačka zrn byla navržena, aby spolehlivě a přesně podélně dělila zrna ječmene, pšenice, žita a ovsa odkryla klíček a připravila tak zrno na zkoušku stanovení klíčivosti.   
Celonerezové  jednoduché ...
Kráječ zrn Grain Cutter
190acz

Zařízení pro stanovení mlecí energie je vhodné pro stanovení mlecí energie u ječmene, pšenice, případně jiných obilovin nebo matric vhodných k mletí či šrotování (např. granule, těstoviny). Existuje vztah mezi ...
Stanovení mlecí energie spotřebované na mletí obilovin

Rmutovačka

Mash bath

K čemu se používá rmutovací přístroj neboli Mash bath? Rmutovací přístroj je určen pro laboratoře pivovarů a sladoven. S pomocí Mash bath se stanovuje extrakt sladu různými metodami. Také lze nastavit speciální průběh zkoušky.

Rmutovací přístroj / Mashing bath / Maischbad

Představujeme Vám rmutovací přístroj. Mash bath nebo také mashing bath se využívá v laboratořích pivovarů a sladoven. Díky Maischbad (Maischapparat) budete moci správně stanovit extrakt sladu nejnovějšími metodami.

Tetrazolium test

Tetrazolium test is used for analysis of seed viability. We provide germination viability tester (tetrazolium test device) for use in maltings and seed testing laboratories. With tetrazolium test you can analyze germination viability, do pre-germination testing and acrospire profile testing. Tetrazolium test is the best method how to reach fast and precise results.

Vitascop

Co je to vitascop a jak Vám může pomoci? Prohlédněte si náš e-shop!