Search in catalog

Česky English Deutsch Français Russian Polski Español
1-Cube s.r.o.

Producent sprzętu laboratoryjnego.

Przyrzšd do pomiaru - CO2 analogowy

umożliwia oznaczenie CO2 w piwie: w fermentacyjnych lub dofermentacyjnych tankach, CKT oraz KEG - beczkach w procentach objętościowych albo w g/litr.

więcej informacji

Měřící přístroj CO2 analogový - GMA
Monitor pastaryzacyjny

Monitor pastaryzacyjny przeznaczony jest do zapisu krzywych temperaturowych i do pomiaru efektu pasteryzacyjnego podczas procesu pasteryzacji piwa i napojów

więcej informacji

Laboratorní sytič nápojů
Aparat zacierowy

Aparat zacierowy przeznaczony jest dla laboratorów browarowych i słodowniczych do oznaczenia extraktu słodu metodą KONGRESOWĄ i do oznaczenia liczby HARTONGA metodą czterowarową

więcej informacji

Měřící přístroj CO2 analogový - GMA
1-Cube s.r.o.

Producent sprzętu laboratoryjnego.

About us

> 1-CUBE to czeska, zwinna firma produkująca sprzęt laboratoryjny dla browarów, słodowni i laboratoriów biotechnologicznych. Firma 1-CUBE została założona w 1991 roku. Przez pierwsze pięć lat firma prowadziła całą działalność w Republice Czeskiej z własnymi produktami. Jednak w 1996 r. Firma rozpoczęła program, który doprowadził do wzrostu sprzedaży poza granicami Czech.

1-CUBE to innowacyjna firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń laboratoryjnych dla browarów, malmoników i laboratoriów biotechnologicznych. Firma 1-CUBE współpracuje z wybitnymi specjalistami w zakresie warzenia piwa, słodowania, biotechnologii i technicznych miejsc pracy firm, kalibrując laboratoria pracujące z obecną wiodącą technologią. Dzięki tej współpracy 1-CUBE jest w stanie wykonać sprzęt na życzenie klienta zgodnie z jego projektem.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami.