Search in catalog

Česky English Deutsch Français Russian Polski Español
Breadcrumb navigation

Wstęp > Wyroby > Przyrządy laboratoryjne > Pozostałe

Pozostałe


Displayed 6 items
 • Biureta gazowa

  Biureta gazowa /tylko na zamówienie klienta/.


 • Jednostki do testow forsujących SU 6, SU12

  Urządzenia te ze względu na swoją uniwersalność mają szersze zastosowanie. Można je używać jako jednostki forsujące albo jako termostat cieczowy.


 • Kapslownica - KN

  Przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego zamykania butelek zamknięciami koronowymi. Wytwarzana ze stali nierdzewnej. Wygodna we wszystkich działaniach półtechnicznych i laboratoriach. Wydajnóść do 7-miu butelek na minutę.


 • Przyrząd rozlewniczy - SHL

  Przeznaczony do szybkiego i łatwego ręcznego nalewania piwa i napojów gazowanych do wszystkich rodzajów butelek. Wytwarzany ze stali nierdzewnej. Wygodny w minibrowarach i laboratoriach. Do nadciśnienia w butelce stosuje się CO2 lub mieszaninę gazów (N2 + Co2).


 • Termostat biologiczny - typ BT

  Termostat z agregatem chłodzącym i pompą cyrkulacyjna wykorzystujący zjawisko Peltiera co umożliwia prowadzić temperaturowanie systemów zewnętrznych np. u przyrządów służących do oznaczenia filtracyjności piwa, refraktometru, fotometru itp.


 • Urządzenie do oznaczenia intensywności oddychania organizmów żywych - VTO

  Urządzenie umożliwia dokładnie zmierzyć ilość tlenu potrzebnego podczas oddychania żywych organizmów (roślin, kiełkującego ziarna, pożywek)


Displayed 6 items