Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku č.136 v hale A3 na veletrhu Drinktec 2013, který se koná 16. až 20.9.2013 v Mnichově.
Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku č.136 v hale A3 na veletrhu Drinktec 2013, který se koná 16. až 20.9.2013 v Mnichově.
Datum konání: 2. 5. 2013
Nadčasový design, snadná obsluha (ovládání pouze jedním tlačítkem, automatické přepnutí měřících rozsahů), moderní elektronika a optika, dynamický rozsah, stabilita a spolehlivost předurčují přístroj ke každodenní práci kdekoli, kde je třeba prověřovat pravidelně zákal vzorků tekutin.
Kontrola kvality, optimalizace procesu ve výrobě potravin, nápojů, vody a biotechnologiích.
Měřící komora s vodní lázní, automatická rotace lahve a digitální signál zpracování umožňuje měření vzorků nejen ve standartních kyvetách, ale také přímo v uzavřených lahvích ruzných průměrů.
Datum konání: 14. 2. 2013
Program MONITORING COLORTURB umožňuje uživateli jednoduše naprogramovat a uložit teplotní křivku v PC. Dle této uživatelem naprogramované (nastavené) křivky potom probíhá regulace v přístroji spojeného s PC přes RS232 nebo USB port. Program monitoring COLORTURB je možné použít pro všechny přístroje 1-CUBE, kde v typu přístroje je označení MONITORING (jako např. rmutovací přístroje, šokovací skříně, teplotní kapalinové termostaty, regulátory teploty,...).
Datum konání: 17. 9. 2012
Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku č.215 v hale 4 na veletrhu Brau Beviale 2012, který se koná 13. až 15.11.2012 v Norimberku.
Datum konání: 15. 5. 2012
Datum konání: 23. 1. 2012
Datum konání: 4. 1. 2012
Přístroj je určený pro externí temperaci v maloobjemových systémech jako například k chlazení stolních refraktometrů, průtokových kyvet stolních fotometrů atd?Termostat s chladícím agregátem využívajícím Peltiérův jev je robustní, kompaktní, tichý a jednoduše se ovládá. Oběhový termostat se k externímu systému, ve kterém se bude udržovat teplota, připojí dvojicí tepelně zaizolovaných ohebných hadic napojených ke šroubením na zadní straně oběhového termostatu. Aby nedošlo k ohřevu bez vodní náplně a tím k zničení peltiérových článků, je termostat vybaven vodivostním snímačem, který signalizuje, že v systému není voda a přeruší ohřev/chlazení. Oběh vody v systému zajišťuje zubové čerpadlo s dostatečným výkonem, který umožňuje vsadit do potrubí i čistící filtr. Nastavená a skutečná teplota v kapalině je zobrazována na displeji. Teplota se nastavuje pomocí fóliové klávesnice. Kromě regulace na konstantní teplotu umožňuje přístroj též časové naprogramování teplotní křivky a regulaci dle této naprogramované křivky. Přístroj je vybaven rozhraním RS232 pro komunikaci s PC.
Datum konání: 3. 8. 2011
Zařízení pro stanovení mlecí energie je vhodné pro stanovení mlecí energie u ječmene, pšenice, případně jiných obilovin nebo matric vhodných k mletí či šrotování (např. granule, těstoviny). Existuje vztah mezi spotřebou energie na mletí a kvalitou ječmene a pšenice. Čím je energie spotřebovaná na mletí menší, tím je odrůda sladovnického ječmene kvalitnější. Zařízení pro stanovení energie spotřebované na mletí obilovin umožňuje odhad technologické kvality odrůdy nebo konkrétní partie obiloviny, na základě zjištění tvrdosti zrna podle množství spotřebované energie. Výhodou je technicky i finančně nenáročné provedení s možností využití běžně dostupných elektrických mlýnků 230V/50Hz s výkonem do 500 W. Zařízení je snadno dostupné pro jakékoli laboratorní i průmyslové provozy.
Popis měření:
Do do násypky mlýnku nasypat vzorek zrní a klávesou ON spustit mletí. Během mletí se na displeji přístroje zobrazuje okamžitý mlecí výkon ve wattech, čas mletí v minutách a celková mlecí energie v Joulech. Po pomletí vzorku (vyprázdnění násypky mlýnku) obsluha vypne mletí klávesou OFF. Po zmáčknutí klávesy OFF se na displeji se objeví celková mlecí energie potřebná na rozemletí vzorku v joulech a čas mletí v minutách.
Datum konání: 15. 6. 2011
Od začátku letošního roku jsme zahájili práce na projektu COLORTURB. Výsledkem projektu bude prototyp přístroje a metoda stanovení zákalu a barvy lahvových vzorků nápojů a jiných kapalin v teplotně řízené měřící komoře. Projekt je podporován Technologickou agenturou České republiky a spoluřešitelem je Univerzita Karlova v Praze. Termín ukončení řešení projektu je prosinec 2012.